Torutööd 24/7 Tallinnas ja Harjumaal

Torutööd telli kogenud torumeestelt

Tööde tellimine ja aja broneerimine ainult telefoni teel: +372 55510072
Torutööd on torumehe igapäevane töö

Torutööd on torumehe igapäevane töö

Forbes on koostanud USA „kõige vajalikumate“ elukutsete nimekirja ning alati on sellesse „edetabelisse“ esimese viie sekka sattunud keskkonnatehnika lukksepa ehk rahvakeeli torumehe elukutse. Kaasaegsete ehitus, elu- ja tootmishoonete toimimine on võimatu ilma santehnikuta, sest sanitaartehnika ning veevärk on igal pool meie ümber. Inimeste igapäeva tegemisi saadab toimiv veevärk alates hommikusest hambapesust kuni öise pesupesemiseni jne. Aga kui hommikul enam kraanist vett ei tule või kipub elutuba jahedaks jääma, siis on teatud mõttes tänapäeva inimese heaolu üsna häiritud.

Toimiv veevärk jääb lihtsalt inimeste igapäevaelus märkamata, sest torutööd kuuluvad nö peittööde hulka ning see asjaolu teeb ka sanitaartehnilised tööd üheks kallimaiks teenuseks. Korralikult ja õigesti paigaldatud ning hooldatud sanitaartehnika on oluline ka ehitise säilimise seisukohalt. Selleks, et sanitaartehnika toimiks igapäevaselt ning muretult ja ei tekiks ootamatuid veelekkeid ei tasuks torustikuga seotud probleemide lahendamist edasi lükata või neid lihtsalt eirata. Torustiku probleemide eiramine võib viia veelgi suuremate probleemideni ja töömahu kasvades ka kulukamate parandustöödeni. Seetõttu ongi mõistlik ka iga pisikese näiva asja lahendamiseks kutsuda torumees, sest tilkuv kraan kulutab palju vett ning suurendab märkamatult Teie igakuist veearvet. Tilkuv kraan kulutab ööpäevas umbes 90 liitrit vett, nirisev kraan peaaegu 300 liitrit, läbijooksev WC-loputuskast aga juba 5000 liitrit vett ööpäevas. Imelikku häält tegev boiler võib vajada lihtsalt tavapärast hooldust ning selle probleemi pikaajaline eiramine võib lõppeda ootamatu elektriboileri rikkega ning vajadusega teha suurem väljaminek uue boileri ostmiseks.

Kui soovid, et sanitaartehnilised avariitööd saaksid tehtud kiiresti ja muretult siis oled õiges kohas. Torumees24.ee meeskonda kuuluvad töötajad on oma ala spetsialistid ning seetõttu teenindavad Teid suurte kogemustega santehnikud. Pakume oma klientidele operatiivset ning kvaliteetset torutööde teenust ja konsultatsiooni. Anname endast parima, et Teie torutööd saaksid tehtud esimesel võimalusel. Teostame torutöid eramutes, kortermajades ning ettevõtetes. Võta ühendust tel: 55510072 või info@santehnik.ee .

  • Kütte, vee- ja kanalisatsiooni- süsteemide avariitööd
  • Ummistuste likvideerimine
  • Külmunud torude sulatamine
  • Külmunud vihmaveesüsteemide sulatamine