Torutööd 24/7 Tallinnas ja Harjumaal

Santehnilised toruabi teenused

Torutööde tellimine ja aja broneerimine ainult telefoni teel: +372 55510072

Kõik, kes vähegi on kokku puutunud vajadusega saada kiiresti toruabi santehniliste avariitööde puhul, teavad, kui oluline on kiirus, professionaalsus ning asjakohasus, et santehnilised avariitööd võimalikult ruttu lahendada. Kui on avariiolukord, siis pole aega oodata ega kaaluda, tegutseda tuleb kiirelt ning kutsuda kohale oma ala professionaalsed torutööde tegijad!

Oleme eesmärgiks võtnud, et pakume klientidele vaid parimat toruabi kvaliteeti, kiireimat reageeringut ning professionaalseimat avariitööde lahendamist, sest leiame, et santehnika korrashoid on iga maja üks olulisemaid elemente. Tänapäeva üha tehnilisemaks muutuvas maailmas on oluline olla kursis ka uute tehnoloogiate, võimaluste ning lahendustega, et pakkuda klientidele usaldusväärset ja head teenust. Meie pädevuses on pakkuda klientidele avariitööde lahendamist nii uuemate kui ka vanemate seadmete jaoks, sest kogemust, väljaõpet ning teadmisi jätkub meil kõigele.

Avariiolukorras on esmatähtis üldpildi hoomamine, õigete otsuste tegemine ning kiire reageering. Olukord võib hullemaks minna lausa minutitega. Kuigi tegutseda tuleb kiiresti, ei tasu pea ees siiski kuhugi tormata, sest soovimatuid tagajärgi ei taha ju ei meie ega meie klient. Sellepärast ongi santehniliste avariitööde puhul äärmiselt oluline olukorda korralikult (kuid kiirelt!) analüüsida, teha parimaid valikuid ning silmas pidada eelkõige kliendi huve.

Leiame, et usaldus on üks peamisi märksõnu, mis kliendi jaoks oluline on. Pidevalt tekib olukordi, kus kliendid küsivad nõutult – kust leida parim toruabi teenus või mille järgi üldse valida, kes on parim santehnik ja kes mitte? Vastused koosnevad mitmetest komponentidest, hõlmates endas juba mainitud kiirust, professionaalsust, kogemust, reageerimisvõimet ning tagajärgedele mõtlemist. Klient on kuningas, kuid koostöös sünnib parim tulemus! Nii leiame ka meie, et koostöö, inimlik suhtumine ja professionaalne toruabi teenus käivad käsikäes.

Julgeme väita, et meie santehnikud on oma ala tippspetsialistid, kellel on pikaaegne kogemus, vastav ametlik väljaõpe ning kes suudavad kiirelt ja tõhusalt lahendada ka kõige raskema santehnilise avariitöö.

Lisaks avariitööde kõrvaldamisele pakume ka santehnilist konsultatsiooni, sest teadmine, et kodu on korras, toob rahu südamesse igale pereliikmele. Santehniliste õnnetuste ennetamine on võimalik igal majal ja perekonnal, sest midagi rasket selles pole. Soovitame lasta spetsialistidel oma torusid, boilereid, kodumasinaid ning küttesüsteeme regulaarselt üle vaadata, et probleeme võimalikult varakult märgata. Samuti tuleks torusid ja trappe regulaarselt puhastada ja pesta ning hoiduda sinna viskamast asju, mis võivad tekitada ummistusi.

Soovime oma klientidele pakkuda alati parimat toruabi teenust ja seepärast soovitamegi teil teha ise kõik selleks, et santehnilist avariid ei tuleks. Kui peaks aga juhtuma, et vajate toruabi avariide kõrvaldamisel, siis oleme valmis teile igal hetkel appi tulema. Meie torumehed on kvalifitseeritud ning uutel koolitustel käiakse pidevalt, meie reageering ning toruabi teenused on kiired ja professionaalsed ning meie suhtumine kliendisõbralik ja inimlik.

Kutsu torumees ja helista numbril : 55510072

Torumees24.ee toruabi teenusteks on santehnilised avariitööd, ummistuste likvideerimine ja külmunud torude sulatus.

Torutööde tellimine ja aja broneerimine ainult telefoni teel: +372 55510072